Szkoła Podstawowa w SosnowiePo warsztatach z ekspertem wspomagania

czwartek, 16 kwietnia 2015

16 marca 2015 roku nauczyciele Szkoły Podstawowej w Sosnowie zakończyli cykl warsztatów prowadzonych przez eksperta wspomagania Panią Izabelę Ziętarę.

Warsztaty dotyczyły zastosowania metod aktywizujących w procesie nauczania – uczenia się, w tym: metaplanu, mapy pamięci, drzewka decyzyjnego oraz gry terenowej. Nauczyciele dobierali metody odpowiednie do założonych celów.

Ostanie zajęcia dotyczyły indywidualizacji nauczania w toku zajęć, tworzenia kart pracy dostosowanych do indywidualnych możliwości ucznia oraz wspierania i oceniania uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Obecnie nauczyciele korzystają z konsultacji z ekspertem i przygotowują się do zajęć otwartych podczas których wykorzystają zdobytą wiedzę i umiejętności.

Monika Leśniewska - SORE


Warsztaty z ekspertem w SP Sosnowo

wtorek, 10 marca 2015

W Szkole Podstawowej w Sosnowie 5 marca 2015 roku rozpoczęto cykl warsztatów i konsultacji z zakresu kompleksowego wspomagania szkół i przedszkoli w powiecie rypińskim. Ekspertem wspierającym realizację oferty: Jak pomóc uczniowi osiągnąć sukces edukacyjny? jest Pani Izabela Ziętara - nauczyciel metodyk, dyrektor Gimnazjum nr 3 w Toruniu. ... >> Więcej